Zlewozmywak kuchenny Elleci Zen 105 LKZ10597 556x456
Zdjęcia 8 |
Elleci Zen 105 LKZ10597 |
|
Umywalkę można dodatkowo wyposażyć w zawór koszyczkowy z korkiem spustowym. Wykonany z materiału Keratek Plus (mieszanka cząstek ceramiki i żywicy akrylowej).
Może być sprzedawany bez syfonu i zaworu koszowego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Zen 105 LKZ10597 556x456
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Elleci ZEN 105 K86 Black | 1 999 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 white (K96) KERATEK (LKZ10596) zapytajoDODATKOWYRABA | 1 999 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 white (K96) KERATEK (LKZ10596) zapytajoDODATKOWYRABA | 1 899 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 105 K96 WHITE KERATEK LKZ10596 tel. 697 256 410 - z | 1 954 zł |
Zlewozmywak Elleci Zlewozmywak ZEN 105 Limited Edition K96 White | 2 300 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Elleci Zen 105 LKZ10597
Ceny na Elleci Zen 105 LKZ10597 |
---|---|---|---|---|
Elleci Zen 102 456x456 | od 1 709 zł | 16 oferty | ||
Elleci Zen 105 LKZ10597 556x456 | od 1 899 zł | 21 oferta | ||
Elleci Zen 130 756x456 | od 967 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →