Rozdrabniacz odpadów Blanco FWD Lite (526646)
Blanco FWD Lite |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco FWD Lite
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młynek do rozdrabniania odpadów BLANCO Bio FWD Lite | 1 650 zł |
Młynek do odpadów bio FWD Lite Blanco 526646 | 1 649 zł |
BLANCO Młynek do odpadków bio FWD Lite | 1 649 zł |
Rozdrabniacz kuchenny Bio FWD Lite Blanco | 1 899 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →