Zlewozmywak kuchenny Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 780x500
Zdjęcia 5 |
Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 620x500780x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 780x500
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Orion OID 611-78 114.0286.447 Onyx | 464 zł |
Franke Orion OID 611-78 Tectonite Biały polarny | 499 zł |
Zlewozmywak Franke Orion OID 611-78 Tectonite onyx (114.0286.447) | 471 zł |
Zlewozmywak FRANKE Orion OID 611-78 114.0476.401 Kamienny szary | 539 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Orion OID 611-78 114.0381.875
Ceny na Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 |
---|---|---|---|---|
Franke Orion OID 611-62 114.0381.873 620x500 | od 409 zł | 40 oferty | ||
Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 780x500 | od 429 zł | 43 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →