Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius 2.0 S2D 620 143.0618.701 860x500
Zdjęcia 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 620 143.0618.701 |
|
Innowacyjny system montażu Fast Fix znacznie upraszcza i przyspiesza instalację
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius 2.0 S2D 620 143.0618.701 860x500
Wszystkie ceny 53 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke S2D 620-35-35 Sirius zlewozmywak beżowy | 759 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D 620 143.0618.688 Onyx | 622 zł |
Zlew tectonite Franke Sirius S2D 620-35-35 143.0618.701 kamienny szary | 775 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D 620 Tectonite Beżowy | 687 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →