Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 143.0618.669 1000x500
Zdjęcia 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 143.0618.669 780x5001000x500 |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 143.0618.669 1000x500
Wszystkie ceny 49 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke S2D 651-100 Sirius zlewozmywak beżowy | 760 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D 651-100 143.0618.682 Kamienny szary | 715 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 Tectonite Kamienny szary | 715 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D 651-100 143.0618.670 Biały | 727 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 143.0618.669
Ceny na Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 143.0618.669 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x500 | od 627 zł | 39 oferty | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 143.0618.669 1000x500 | od 619 zł | 51 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →