Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 620 143.0618.701 860x500
Фото 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 620 143.0618.701 |
|
Інноваційна система збірки Fast Fix значно спрощує і прискорює установку
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 620 143.0618.701 860x500
Усі ціни 52 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke S2D 620-35-35 Sirius zlewozmywak beżowy | 759 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D 620 143.0618.688 Onyx | 623 zł |
Zlew tectonite Franke Sirius S2D 620-35-35 143.0618.701 kamienny szary | 775 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D 620 Tectonite Beżowy | 687 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →