Zlewozmywak kuchenny Franke Logica Line LOL 620-79 101.0021.565 790x500
Franke Logica Line LOL 620-79 101.0021.565 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Logica Line LOL 620-79 101.0021.565 790x500
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1010153295 zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej z podwójną mis | 1 181 zł |
Zlew stalowy Franke Logica LLL 620 101.0153.295 stal szlachetna len | 1 139 zł |
Franke Logica Line LLL 620-79 Stalowy Srebrny | 1 139 zł |
Zlew FRANKE Logica LLL 620-34-34 stal LEN (101.0153.295) *** zamów wycięci | 1 139 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →