Кухонна мийка Smeg SP792-2 790х500
Smeg SP792-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg SP792-2 790х500
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg SP792-2 seria Alba zlewozmywak podtynkowy z satynowej stali nierdzewn | 1 155 zł |
Zlewozmywak stalowy Smeg Omni stal nierdzewna SP792-2 | 972 zł |
Zlew SMEG SP792-2 stal nierdzewna | linia OMNI do5LATPEŁNEJgwarancjiSMEG|r | 944 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew SMEG SP792-2 stal szczotkowana INOX | linia OMNI | 890 zł |
SMEG Zlew SP792-2 stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 944 zł |
SMEG Zlewozmywak SP792-2 stal -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 892 zł |
SMEG Zlew SP792-2 stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 944 zł |
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Smeg SP792-2:
- Сифон з можливістю підключення посудомийної або пральної машини
РекомендуємоПорівняти в таблиці →