Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius SID 610 114.0205.049 560x530
Zdjęcia 6 |
Franke Sirius SID 610 114.0205.049 450x530560x530 |
|
Otwór na bateria zaznaczony na rysunku jest wybity.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius SID 610 114.0205.049 560x530
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 610-49 114.0205.051 Biały polarny | 515 zł |
Franke Sirius SID 610 Tectonite Beżowy | 529 zł |
Zlewozmywak Franke Sirius SID 610 Tectonite onyx (114.0205.049) | 532 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 610-49 114.0205.051 Biały polarny | 509 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Sirius SID 610 114.0205.049
Ceny na Franke Sirius SID 610 114.0205.049 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius SID 610-40 114.0497.988 450x530 | od 509 zł | 29 oferty | ||
Franke Sirius SID 610 114.0205.049 560x530 | od 489 zł | 50 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →