Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRK 651-100 124.0335.702 1000x510
Zdjęcia 8 |
Franke Maris MRK 651-100 124.0335.702 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRK 651-100 124.0335.702 1000x510
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew ceramiczny Franke Maris MRK 651-100 124.0379.966 biały polarny | 3 599 zł |
Franke Maris MRK 651-100 Ceramiczny Biały polarny | 3 599 zł |
Zlew ceramiczny FRANKE Maris MRK 651-100 czarny mat | Fraceram (124.0442.5 | 3 599 zł |
Zlew ceramiczny FRANKE Maris MRK 651-100 czarny mat | Fraceram (124.0442.5 | 3 599 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →