Zlewozmywak kuchenny Franke Box BXX 210/110-54 127.0371.513 580x450
Zdjęcia 6 |
Franke Box BXX 210/110-54 127.0371.513 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Box BXX 210/110-54 127.0371.513 580x450
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Franke Box BXX 210/110-54 127.0453.660 stal szlachetna szczot | 2 099 zł |
Franke Box BXX 210/110-54 Stalowy Srebrny | 2 099 zł |
Franke Box BXX 210/110-54 Stalowy Srebrny | 2 099 zł |
Modyfikacje Franke Box BXX 210/110-54 127.0371.513
Ceny na Franke Box BXX 210/110-54 127.0371.513 |
---|---|---|---|---|
Franke Box BXX 210/110-34 127.0361.216 380x450 | od 1 539 zł | 10 oferty | ||
Franke Box BXX 210/110-40 127.0369.215 440x450 | od 1 669 zł | 10 oferty | ||
Franke Box BXX 210/110-45 127.0432.867 490x450 | od 1 829 zł | 11 oferty | ||
Franke Box BXX 210/110-50 127.0369.282 540x450 | od 1 949 zł | 10 oferty | ||
Franke Box BXX 210/110-54 127.0371.513 580x450 | od 2 099 zł | 3 oferty | ||
Franke Box BXX 210/110-68 127.0369.284 725x450 | od 2 098 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →