Витяжка Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь (305.0665.368)
Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 3050665368 puszka próżniowa Premium FBFP XS A52 stal nierdzewna | 5 080 zł |
Okap kuchenny Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 305.0665.368 stal szlac | 2 949 zł |
Okap FRANKE FBFP XS A52 | 2 949 zł |
Модификації Franke Box Flush Premium FBFP XS A52
Ціни на Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь | від 2 949 zł | 3 пропозиції | ||
Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 чорний | від 3 169 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →