Витяжка Franke FBI 525 BK чорний (305.0680.919)
Franke FBI 525 BK чорний сірий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FBI 525 BK чорний
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cappa incasso Franke Fbi 525 1 | 450 zł |
Okap wkład Franke Inca Smart FBI 525 BK Czarny mat 305.0680.919 | 679 zł |
Okap FRANKE Box FBI 525 BK 305.0680.919 Czarny | 450 zł |
Okap kuchenny Franke Box FBI 525 BK czarny 305.0680.919 | 543 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Franke FBI 525 BK
Ціни на Franke FBI 525 BK |
---|---|---|---|---|
Franke FBI 525 GR сірий | від 399 zł | 21 пропозиція | ||
Franke FBI 525 BK чорний | від 450 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →