Okap Franke FBI 525 BK czarny (305.0680.919)
Franke FBI 525 BK czarny czarny szary |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FBI 525 BK czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cappa incasso Franke Fbi 525 1 | 464 zł |
Okap FRANKE Box FBI 525 BK 305.0680.919 Czarny | 464 zł |
Okap wkład Franke Inca Smart FBI 525 BK Czarny mat 305.0680.919 | 679 zł |
Okap FRANKE Box FBI 525 BK 305.0680.919 Czarny | 464 zł |
Okap kuchenny Franke Box FBI 525 BK czarny 305.0680.919 | 543 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Franke FBI 525 BK
Ceny na Franke FBI 525 BK |
---|---|---|---|---|
Franke FBI 525 BK czarny | od 464 zł | 13 oferty | ||
Franke FBI 525 GR szary | od 399 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →