Витяжка Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 білий
Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 білий
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 3050665366 puszka odkurzająca FBFE WH MATT A52 Matowy biały | 2 735 zł |
Komfort Okap Franke fbfe wh matt a52 | 1 639 zł |
Okap kuchenny Franke Box Flush FBFE WH MATT A52 305.0665.366 biały mat | 1 639 zł |
Franke Box Flush Evo FBFE WH MATT A52 Biały | 1 639 zł |
Okap FRANKE Box Flush Evo FBFE WH MATT A52 | 1 639 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52
Ціни на Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 білий | від 1 639 zł | 12 пропозицій | ||
Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 нержавіюча сталь | від 1 559 zł | 11 пропозицій | ||
Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 чорний | від 1 499 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →