Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Flavia 60 1010x510
Zdjęcia 15 |
Villeroy & Boch Flavia 60 1010x5101010x510 korek |
|
Pokrycie CeramicPlus pozwala płynom po prostu spływać z powierzchni, a brud i kamień prawie nie przywierają do powierzchni
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Flavia 60 1010x510
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Flavia 60 330401R1 R1 Weiss Alpin | 3 049 zł |
Villeroy & Boch Flavia 60 330401FU FU Ivory | 3 049 zł |
Villeroy & Boch Flavia 60 330401J0 J0 Chromit | 3 399 zł |
Villeroy & Boch Flavia 60 330401KD KD Fossil | 3 049 zł |
Villeroy & Boch Flavia 60 330401KG KG Snow White | 3 399 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Flavia 60
Ceny na Villeroy & Boch Flavia 60 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Flavia 60 1010x510 | od 3 049 zł | 14 oferty | ||
Villeroy & Boch Flavia 60 330402RW 1010x510 korek | od 3 399 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →