Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440
Фото 11 |
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 375х440545x440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Villeroy & Boch VB-3310 01 KG SUBWAY 60SU zlewozmywak śnieżnobiały | 2 600 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001RW RW Stone White | 2 499 zł |
VILLEROY - BOCH 633100R1 O.novo Zlewozmywak dwukomorowy 795 x 220 x 500 mm | 2 982 zł |
Zlewozmywak VILLEROY&BOCH Subway 331001RW Biały | Bezpłatny transport | 2 999 zł |
Zlewozmywak ceramiczny Villeroy&Boch SUBWAY 60SU MAN. alpin weiss CLASSICL | 2 848 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM
Ціни на Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 375х440 | від 2 384 zł | 33 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440 | від 2 499 zł | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →