Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440
Zdjęcia 11 |
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 375x440545x440 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001RW RW Stone White | 2 499 zł |
VILLEROY - BOCH 633100R1 O.novo Zlewozmywak dwukomorowy 795 x 220 x 500 mm | 2 982 zł |
Zlewozmywak ceramiczny Villeroy&Boch SUBWAY 60SU MAN. alpin weiss CLASSICL | 2 848 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001FU FU Ivory | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001KD KD Fossil | 2 499 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM
Ceny na Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 375x440 | od 2 384 zł | 26 oferty | ||
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440 | od 2 499 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →