Унітаз Villeroy & Boch Subway 2.0 560610
Фото 13 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 560610 |
|
Моделі Villeroy & Boch Subway 2.0 560610R1, 560610R2, 560610R3 мають покриття CeramicPlus: рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Кераміку, покриту CeramicPlus, простіше чистити
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 560610
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Villeroy&Boch Miska WC wisząca Villeroy&Boch Subway 2.0 bez deski 5606 | 1 999 zł |
Miska WC wisząca Villeroy&Boch Subway 2.0 5606R001 | 1 399 zł |
Miska Lejowa Compact bez Kołnierza SUBWAY 2.0 5606R001 35,5x48 Villeroy&Bo | 1 287 zł |
VILLEROY - BOCH 5606R001 + 9M69S101 Subway 2.0 Miska lejowa Compact 48cm, | 1 743 zł |
Miska WC wisząca Villeroy&Boch Subway 2.0 5606R001 | 1 399 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →