Унітаз Duravit ME by Starck 2530090000
Duravit ME by Starck 2530090000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit ME by Starck 2530090000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
duravit 45300900A1 DIY | 2 176 zł |
Miska WC Duravit ME by Starck Rimless wisząca (45300900A1) | 1 425 zł |
Duravit ME by Starck miska WC wisząca Rimless z deską wolnoopadającą biały | 1 554 zł |
DURAVIT 45300900A1 Me by Starck Zestaw wc z bezkołnierzową miską wiszącą i | 1 278 zł |
Duravit ME by Starck Zestaw Toaleta WC krótka bez kołnierza + deska wolnoo | 1 343 zł |
Duravit Me By Starck 480x365 2530090000 | 874 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →