Унітаз Duravit Darling 2138090000
Duravit Darling 2138090000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Darling 2138090000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DURAVIT 21380900001 Darling New Miska toaletowa stojąca lejowa,370x630mm z | 2 278 zł |
Duravit Darling New Miska WC stojąca 37x63 cm, lejowa, biała z powłoką Won | 1 981 zł |
DURAVIT 2138090000 Darling New Miska toaletowa stojąca lejowa,370x630mm | 1 988 zł |
Duravit Darling New Miska WC stojąca 37x63 cm, lejowa, biała 2138090000 - | 1 791 zł |
Додаткові функції і можливості унітаза Duravit Darling 2138090000:
- Додатково комплектується зливний бачок арт. 093100, 093111 і сидіння з кришкою арт. 006981, 006989
РекомендуємоПорівняти в таблиці →