Інсталяція для туалету Geberit Duofix 111.030.00.1
Фото 3 |
Geberit Duofix 111.030.00.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 111.030.00.1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Geberit Stelaż podtynkowy do WC Geberit DUOFIX OMEGA 111030001 | 1 399 zł |
Stelaż Geberit Duofix Omega H98 do miski wiszącej (111.030.00.1) | 1 242 zł |
GEBERIT 111.030.00.1 DUOFIX OMEGA Stelaż podtynkowy do WC H 98 | 1 163 zł |
Geberit Duofix Stelaż podtynkowy do WC H98 Omega 111.030.00.1 - odbiór oso | 1 456 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →