Інсталяція для туалету Geberit Duofix 111.616.00.1
Фото 3 |
Geberit Duofix 111.616.00.1 Duofixтонка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 111.616.00.1
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Geberit Stelaż Podtynkowy Do Pisuaru Geberit Duofix | 1 399 zł |
Stelaż Geberit Duofix do pisuaru (111.616.00.1) | 1 339 zł |
Stelaż Do Pisuaru Geberit Duofix H112-130 Podtynkowy | 1 373 zł |
GEBERIT 111.616.00.1 Duofix - element montażowy do pisuaru uniwersalny, dl | 1 050 zł |
Stelaż Duofix do pisuaru uniwersalny, dla armatury podtynkowej, H112-130 | 2 582 zł |
Geberit Duofix Stelaż podtynkowy do pisuaru H112-130 111.616.00.1 - odbiór | 1 239 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →