Zestaw podtynkowy Geberit Duofix 111.616.00.1
Zdjęcia 3 |
Geberit Duofix 111.616.00.1 Duofixmieszkanie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Geberit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Geberit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Geberit Duofix 111.616.00.1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Geberit Stelaż Podtynkowy Do Pisuaru Geberit Duofix | 1 399 zł |
Stelaż Geberit Duofix do pisuaru (111.616.00.1) | 1 339 zł |
Stelaż Do Pisuaru Geberit Duofix H112-130 Podtynkowy | 1 373 zł |
GEBERIT 111.616.00.1 Duofix - element montażowy do pisuaru uniwersalny, dl | 1 050 zł |
Stelaż Duofix do pisuaru uniwersalny, dla armatury podtynkowej, H112-130 | 2 582 zł |
Geberit Duofix Stelaż podtynkowy do pisuaru H112-130 111.616.00.1 - odbiór | 1 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →