Miska i kompakt WC Duravit ME by Starck 2530090000
Duravit ME by Starck 2530090000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Duravit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Duravit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Duravit ME by Starck 2530090000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
duravit 45300900A1 DIY | 2 176 zł |
Miska WC Duravit ME by Starck Rimless wisząca (45300900A1) | 1 425 zł |
Duravit ME by Starck miska WC wisząca Rimless z deską wolnoopadającą biały | 1 554 zł |
DURAVIT 45300900A1 Me by Starck Zestaw wc z bezkołnierzową miską wiszącą i | 1 278 zł |
Duravit ME by Starck Zestaw Toaleta WC krótka bez kołnierza + deska wolnoo | 1 343 zł |
Duravit Me By Starck 480x365 2530090000 | 874 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →