Умивальник Duravit Me by Starck 234283 830 мм
Фото 8 |
Duravit Me by Starck 234283 630 мм 830 мм |
|
Модель має додаткове покриття WonderGliss. Кераміка, покрита WonderGliss, буде залишатися гладкою, мати привабливий вигляд і чистоту протягом тривалого часу. Будь-які види забруднень будуть стікати разом з водою
Умивальник може продаватися без отвору під змішувач, переливу і антибактеріального покриття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Me by Starck 234283 830 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DURAVIT 2342830060 DURAVIT 2342830060 MWT compact 830mm ME by STARCK Wei | 1 693 zł |
Duravit ME by Starck Umywalka meblowa 83x40 cm Compact bez otworu na bater | 1 561 zł |
DURAVIT 2342830000 DURAVIT 2342830000 MWT compact 830mm ME by STARCK Wei | 1 693 zł |
Duravit ME by Starck Umywalka meblowa 83x40 cm Compact z otworem na bateri | 1 432 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →