Унітаз Duravit Starck 3 2202090000
Фото 3 |
Duravit Starck 3 2202090000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Starck 3 2202090000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DURAVIT 22020900001 DURAVIT 22020900001 Miska wiszaca Starck 3 Comp. biala | 1 641 zł |
Duravit Starck 3 Toaleta WC podwieszana 36x48,5 cm Compact krótka z powłok | 1 489 zł |
Duravit Starck 3 Zestaw Toaleta WC podwieszana 36x48,5 cm Compact krótka z | 1 893 zł |
Додаткові функції і можливості унітаза Duravit Starck 3 2202090000:
- Додатково комплектується сидінням з кришкою 006381 або 006389 (з мікроліфтом)
- Унітаз доступний зі спеціальним протизабруднюючим покриттям WonderGliss
РекомендуємоПорівняти в таблиці →