Miska i kompakt WC Villeroy & Boch Subway 2.0 560610
Zdjęcia 13 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 560610 |
|
Modele Villeroy & Boch Subway 2.0 560610R1, 560610R2, 560610R3 mają powłokę CeramicPlus: płyny spadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i spływają do odpływu. Ceramika z powłoką CeramicPlus jest łatwiejsza do czyszczenia
Deska sedesowa z klapą może być sprzedawane osobno
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 2.0 560610
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy&Boch Miska WC wisząca Villeroy&Boch Subway 2.0 bez deski 5606 | 1 999 zł |
Miska WC wisząca Villeroy&Boch Subway 2.0 5606R001 | 1 399 zł |
Miska Lejowa Compact bez Kołnierza SUBWAY 2.0 5606R001 35,5x48 Villeroy&Bo | 1 287 zł |
VILLEROY - BOCH 5606R001 + 9M69S101 Subway 2.0 Miska lejowa Compact 48cm, | 1 743 zł |
Miska WC wisząca Villeroy&Boch Subway 2.0 5606R001 | 1 399 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →