Bidet Villeroy & Boch Subway 2.0 540000
Zdjęcia 3 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 540000 |
|
Modele Villeroy & Boch Subway 2.0 540000R1, 540000R2, 540000R3 posiadają specjalną powłokę CeramicPlus (ciecze wpadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i spływają do odpływu)
Dodatkowo można uzupełnić instalacją
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 2.0 540000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy&Boch Bidet wiszący Villeroy&Boch Subway 2.0 54000001 | 2 199 zł |
Bidet wiszący Subway 2.0 54000001 56x37,5 Villeroy&Boch | 1 152 zł |
VILLEROY - BOCH 540000R1 SUBWAY 2.0 bidet wiszący 56,5x37,5cm Z POWŁOKĄ CE | 1 237 zł |
Villeroy & Boch Subway 2.0 Bidet podwieszany 37x56,5 cm z przelewem, biały | 1 146 zł |
Villeroy&Boch Bidet wiszący Villeroy&Boch Subway 2.0 540000R1 | 2 589 zł |
VILLEROY - BOCH 54000001 SUBWAY 2.0 bidet wiszący 56,5x37,5cm | 1 027 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →