Miska i kompakt WC Deante Peonia Zero CDED 6ZPW
Zdjęcia 28 |
Deante Peonia Zero CDED 6ZPW |
|
10 lat gwarancji producenta.
Siedzisko i pokrowiec sprzedawane osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Peonia Zero CDED 6ZPW
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Miska WC wisząca Deante Peonia bezkołnierzowa z deską wolnoopadając | 879 zł |
Deante Peonia Miska ustępowa wisząca bezkołnierzowa z deską | 1 099 zł |
Miska WC Deante Deante Peonia Miska wisząca bezkołnierzowa z deską wolnoop | 829 zł |
Miska Wc Z Deską Bezkołnierzowa | 1 490 zł |
DEANTE CDEDNZPW Miska WC z deską, bezkołnierzowa 51cm CZARNA | 1 528 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →