Zestaw podtynkowy Roca Duplo One A890070020
Roca Duplo One A890070020 mieszkanie |
|
Regulowana ilość spłukiwania: 2/4, 3/6, 4,5/9 litrów. Instalacja posiada możliwość regulacji głębokości: od 135 do 180 mm
Dodatkowo może być wyposażony w toaletę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Duplo One A890070020
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Stelaż podtynkowy do WC Roca Duplo One One A890070020 | 749 zł |
Stelaż podtynkowy Roca Duplo One A890077020 | 999 zł |
Stelaż Roca DUPLO WC ONE stelaż podtynkowy (A890070020) | 655 zł |
Roca Duplo One stelaż podtynkowy do WC A890070020 | 745 zł |
ROCA A890077020 DUPLO WC ONE stelaż wolnostojacy | 1 142 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →