Zestaw podtynkowy Cersanit Tech Line Base S701-626 WC
Zdjęcia 5 |
Cersanit Tech Line Base S701-626 WC |
|
10 lat gwarancji producenta ramy. Stelaż wyposażony jest w obrotowe nóżki w czterech kierunkach co 90 stopni. Przycisk uruchamiający dostępny jest w kolorze chromowanym i białym.
Całość uzupełnia miska WC z deską i pokrywą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Tech Line Base S701-626 WC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Zestaw Podtynkowy Cersanit Miska WC z deską Delfi Stelaż tech lin | 1 099 zł |
Zestaw podtynkowy WC Mito Mito SZWZ1007086282 | 419 zł |
Zestaw podtynkowy Cersanit Inteo Base z deską wolnoopadającą, przycisk chr | 1 096 zł |
Zestaw podtynkowy Mito B597 Cersanit | 699 zł |
Zestaw podtynkowy z deską wolnoopadającą | 1 145 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →