Miska i kompakt WC Villeroy & Boch Avento 5656RS01
Zdjęcia 13 |
Villeroy & Boch Avento 5656RS01 |
|
Model Villeroy & Boch Avento 5656RSR1 ma powłokę CeramicPlus: płyny, które spadają na taką powierzchnię, natychmiast staczają się w kuliste krople i spływają do odpływu. Ceramika pokryta CeramicPlus jest łatwiejsza do czyszczenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Avento 5656RS01
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy&Boch Miska WC wisząca Villeroy&Boch Avento Combi-Pack DirectF | 2 979 zł |
Miska Wisząca Bezkołnierzowa Avento + Deska Wolnoopadająca 37x53 5656RS01 | 1 420 zł |
VILLEROY-BOCH 5656RS01 AVENTO MISKA DIRECTFLUSH + DESKA SLIMSEAT | 1 266 zł |
Villeroy & Boch Avento Zestaw Combi-Pack Toaleta WC podwieszana DirectFlus | 1 298 zł |
Villeroy&Boch Miska WC wisząca Villeroy&Boch Avento Combi-Pack Ceramic | 3 369 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →