Miska i kompakt WC Villeroy & Boch Venticello 4611RS (4611RS01)
Zdjęcia 12 |
Villeroy & Boch Venticello 4611RS |
|
Toaleta może być sprzedawana bez deski z pokrywą i montażem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Venticello 4611RS
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy&Boch Miska WC wisząca Villeroy&Boch Venticello Combi-Pack Cer | 3 419 zł |
Miska WC wisząca Villeroy&Boch Venticello 4611RS01 | 1 799 zł |
VILLEROY - BOCH 4611RS01 VENTICELLO Combi-Pack miska wisząca DirectFlush 3 | 1 796 zł |
Miska WC wisząca Villeroy&Boch Venticello 4611RS01 | 1 799 zł |
Villeroy & Boch Venticello Zestaw Combi-Pack Toaleta WC podwieszana 37,5x5 | 2 005 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →