Zestaw podtynkowy Geberit Duofix 111.003.00.1
Zdjęcia 2 |
Geberit Duofix 111.003.00.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Geberit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Geberit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Geberit Duofix 111.003.00.1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Geberit Stelaż podtynkowy do WC Geberit DUOFIX OMEGA 111003001 | 1 389 zł |
Stelaż Podtynkowy Do Wc Geberit Duofix | 1 268 zł |
GEBERIT 111.003.00.1 DUOFIX OMEGA Stelaż podtynkowy do WC H 82 | 1 078 zł |
Stelaż Duofix do WC Omega 12 cm, H82 | 2 736 zł |
Stelaż do WC Geberit Duofix Omega H82 | 1 235 zł |
Geberit Duofix Omega stelaż do WC niski H82 111.003.00.1 - odbiór osobisty | 1 226 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →