Miska i kompakt WC Villeroy & Boch Subway 3.0 4670TS01
Zdjęcia 13 |
Villeroy & Boch Subway 3.0 4670TS01 |
|
Organizacja przepływu spłukującego: lejek wirowy (TwistFlush).
Deska sedesowa z pokrywą może być sprzedawane osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 3.0 4670TS01
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Miska Lejowa SUBWAY 3.0 PACK Bez Kołnierza + Deska Wolnoopadająca Slim (co | 2 072 zł |
Villeroy & Boch Subway 3.0 Zestaw Combi-Pack Toaleta WC 56x37 cm bez kołni | 1 738 zł |
Villeroy&Boch Subway 3.0 Combi-Pack + Weiss Alpin (4670TS01) | 1 722 zł |
Villeroy&Boch Subway 3.0 Combi-Pack + Weiss Alpin Ceramicplus (4670TSR1) | 1 901 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →