Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 50 S 331501R1 525x510
Zdjęcia 15 |
Villeroy & Boch Subway 50 S 331501R1 |
|
Pokrycie CeramicPlus pozwala płynom po prostu spływać z powierzchni, a brud i kamień prawie nie przywierają do powierzchni.
3 nawiercone otwory na baterie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 50 S 331501R1 525x510
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 50 S 331501FU FU Ivory | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 50 S 331501J0 J0 Chromit | 2 699 zł |
Villeroy & Boch Subway 50 S 331501KD KD Fossil | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 50 S 331501KG KG Snow White | 2 699 zł |
Villeroy & Boch Subway 50 S 331501KR KR Crema | 2 399 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →