Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 60 Flat 67121FR1 965x475
Zdjęcia 8 |
Villeroy & Boch Subway 60 Flat 67121FR1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 60 Flat 67121FR1 965x475
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 60 Flat 67121FFU FU Ivory | 3 072 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 Flat 67121FRW RW Stone White | 3 072 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 Flat 67121FR1 R1 Weiss Alpin | 3 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 Flat 67121FS5 S5 Ebony | 3 699 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 Flat 67121FJ0 J0 Chromit | 3 699 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →