Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Flavia 50 330502R1 900x510 korek
Zdjęcia 9 |
Villeroy & Boch Flavia 50 330502R1 900x510900x510 korek |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Flavia 50 330502R1 900x510 korek
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Flavia 50 330502R1 R1 Weiss Alpin | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Flavia 50 330502FU FU Ivory | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Flavia 50 330502J0 J0 Chromit | 3 099 zł |
Villeroy & Boch Flavia 50 330502KD KD Fossil | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Flavia 50 330502KG KG Snow White | 3 099 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Flavia 50 330502R1
Ceny na Villeroy & Boch Flavia 50 330502R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Flavia 50 330501R1 900x510 | od 2 699 zł | 14 oferty | ||
Villeroy & Boch Flavia 50 330502R1 900x510 korek | od 2 899 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →