Кухонна мийка Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001R1 595x500
Фото 4 |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001R1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001R1 595x500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Villeroy & Boch Kamie do spukiwania 60 x - 6360 01 RW Stone White zlewozmy | 2 111 zł |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001RW RW Stone White | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001KR KR Crema | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001R1 R1 Weiss Alpin | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001S5 S5 Ebony | 3 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →