Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001R1 595x500
Zdjęcia 4 |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001R1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001R1 595x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Kamie do spukiwania 60 x - 6360 01 RW Stone White zlewozmy | 2 111 zł |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001RW RW Stone White | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001KR KR Crema | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001R1 R1 Weiss Alpin | 2 899 zł |
Villeroy & Boch Farmhouse 60 X 636001S5 S5 Ebony | 3 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →