Кухонна мийка Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630
Фото 17 |
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630595x630 клапан |
|
Монтаж на тумбу або настінні консолі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VILLEROY & BOCH kamień zlewozmywakowy zlewozmywak 595 x 63 x 22 cm biel al | 2 690 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632061R1 R1 Weiss Alpin | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632061FU FU Ivory | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632061KG KG Snow White | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632061RW RW Stone White | 2 499 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1
Ціни на Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630 | від 2 349 zł | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630 клапан | від 2 502 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →