Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630
Zdjęcia 17 |
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630595x630 korek |
|
Montaż na cokole lub konsolach ściennych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VILLEROY & BOCH kamień zlewozmywakowy zlewozmywak 595 x 63 x 22 cm biel al | 2 690 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632061R1 R1 Weiss Alpin | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632061FU FU Ivory | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632061KG KG Snow White | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632061RW RW Stone White | 2 499 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1
Ceny na Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630 | od 2 349 zł | 10 oferty | ||
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630 korek | od 2 502 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →