Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 50 SU 332501AM 440x440
Zdjęcia 12 |
Villeroy & Boch Subway 50 SU 332501AM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 50 SU 332501AM 440x440
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 50 SU 332501R1 R1 Weiss Alpin | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 50 SU 332501RW RW Stone White | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 50 SU 332501FU FU Ivory | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 50 SU 332501KD KD Fossil | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 50 SU 332501KR KR Crema | 2 399 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →