Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Cisterna 50 670301R1 445x445
Zdjęcia 11 |
Villeroy & Boch Cisterna 50 670301R1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Cisterna 50 670301R1 445x445
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Cisterna 50 670301FU FU Ivory | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Cisterna 50 670301J0 J0 Chromit | 2 599 zł |
Villeroy & Boch Cisterna 50 670301KD KD Fossil | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Cisterna 50 670301KG KG Snow White | 2 599 zł |
Villeroy & Boch Cisterna 50 670301KR KR Crema | 2 399 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →