Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 60 XU 675801R1 545x440
Zdjęcia 13 |
Villeroy & Boch Subway 60 XU 675801R1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 60 XU 675801R1 545x440
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak VILLEROY&BOCH Subway 60 XU 675801R1 Biały | 3 400 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 XU 675801RW RW Stone White | 2 799 zł |
Zlewozmywak VILLEROY&BOCH Subway 60 XU 675801R1 Biały | 3 400 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 XU 675801FU FU Ivory | 2 799 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →