Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline Level 700-U 518393 730x460
Zdjęcia 13 |
Blanco Subline Level 700-U 518393 |
|
Dodatkowa warstwa do tymczasowego przechowywania i suszenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Subline Level 700-U 518393 730x460
Wszystkie ceny 109 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Subline 700-U Level 523459 Tartufo | 2 063 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 700-U Level tartufo 523459 | 2 036 zł |
BLANCO SUBLINE 700-U Level Silgranit czarny, InFino | 1 622 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 700-U Level 523459 Tartufo | 2 063 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →