Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline 400-U 515759 460x430
Zdjęcia 14 |
Blanco Subline 400-U 515759 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Subline 400-U 515759 460x430
Wszystkie ceny 86 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO SUBLINE 400-U 527166 SILGRANIT miękka biel bez sterowania odpływem | 1 140 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 400-U 523426 Biały | 1 155 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 400-U 523422 Antracyt | 1 155 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 400-U wulkaniczny szary 527349 | 1 140 zł |
BLANCO SUBLINE 400-U Silgranit szarość skały, InFino | 1 140 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Subline 400-U 515759
Ceny na Blanco Subline 400-U 515759 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | od 896 zł | 70 oferty | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 | od 950 zł | 100 oferty | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414x456 | od 1 569 zł | 66 oferty | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 | od 991 zł | 87 oferty | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 | od 1 040 zł | 124 oferty | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | od 1 233 zł | 106 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →