Zlewozmywak kuchenny Blanco Rotan 400-U 521332 460x430
Zdjęcia 14 |
Blanco Rotan 400-U 521332 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Blanco Rotan 400-U 521332
Ceny na Blanco Rotan 400-U 521332 |
---|---|---|---|---|
Blanco Rotan 400-U 521332 460x430 | od 978 zł | 2 oferty | ||
Blanco Rotan 500-U 526098 530x460 | od 1 127 zł | 2 oferty | ||
Blanco Rotan 700-U 521349 730x460 | od 1 299 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →