Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline 500-U 513953 530x460
Zdjęcia 15 |
Blanco Subline 500-U 513953 |
|
Duży, szeroki i pojemny zlewozmywak, który przede wszystkim może być dobrym wyborem do przestronnej kuchni lub przypadków, gdy trzeba często i w dużych ilościach zmywać. Szerokość powierzchni roboczej wynosi 53 cm, a produkt wyposażony jest tylko w jedną komorę, która zajmuje prawie całą przestrzeń zlewozmywaka; głębokość miski została zwiększona do 19 cm Należy pamiętać, że Blanco Subline 500-U jest przeznaczony do montażu podwieszanego - produkt jest montowany poniżej poziomu blatu i mocowany w specjalny sposób.
Dzięki temu po zamontowaniu na blacie nie będzie szwów, krawędzi czy szczelin, co zwiększa przestrzeń roboczą i ułatwia utrzymanie jej w czystości. Sam zlew wykonany jest z mieszanki twardych okruchów granitu i żywicy akrylowej, co zapewnia mu wyjątkową odporność na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne i agresję chemiczną. Materiał doskonale znosi temperaturę do 280°C, jest odporny na promieniowanie UV i kwasy, nie boi się zarysowań i jest przyjazny dla środowiska. W bocznej ściance miski znajduje się dodatkowy otwór odpływowy, który zapobiega przelewaniu się wody poza zlew. Należy pamiętać, że niektóre modyfikacje są również wyposażone w automatyczny zawór dla wygody spuszczania wody ze zlewu. Model prezentowany na rynku w różnych wersjach kolorystycznych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Kup Blanco Subline 500-U 513953 530x460
Wszystkie ceny 123 →BLANCO SUBLINE 500-U zlewozmywak granitowy ze srebrnego szarego wulkaniczn | 1 186 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-U 523433 Szarość skały | 1 269 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-U 523432 Antracyt | 1 218 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 500-U antracyt 523432 | 1 253 zł |
BLANCO SUBLINE 500-U Silgranit antracyt, InFino | 1 253 zł |
Modyfikacje Blanco Subline 500-U 513953
Ceny na Blanco Subline 500-U 513953 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | od 896 zł | 70 oferty | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 | od 950 zł | 100 oferty | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414x456 | od 1 569 zł | 66 oferty | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 | od 991 zł | 85 oferty | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 | od 1 040 zł | 124 oferty | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | od 1 233 zł | 106 oferty |